Ανακοίνωση ΣΕΑ για τη δράση «Σταδιοδρομία 2023: Γνώρισε τα Επαγγέλματα. Σχεδίασε το Μέλλον σου»

Σας ενημερώνουμε ότι η Υπηρεσία Συμβουλευτικής και Επαγγελματικής Αγωγής της Διεύθυνσης Μέσης Γενικής Εκπαίδευσης του Υπουργείου Παιδείας, Αθλητισμού και Νεολαίας, σε συνεργασία με την Παγκύπρια Συνομοσπονδία Ομοσπονδιών Συνδέσμων Γονέων Δημόσιων Σχολείων Μέσης Εκπαίδευσης, διοργανώνει στις 7 και 8 Ιανουαρίου 2023, στο Οίκημα της ΠΟΕΔ στη Λευκωσία, τη δράση «Σταδιοδρομία 2023: Γνώρισε τα Επαγγέλματα. Σχεδίασε το Μέλλον σου», με τη συμμετοχή μεγάλου αριθμού έγκριτων Επαγγελματικών Συνδέσμων/Συλλόγων. Για την προβολή τής πιο πάνω δράσης, έχει προγραμματιστεί δημοσιογραφική διάσκεψη την Παρασκευή, 9 Δεκεμβρίου 2022, στις 10.00 π.μ., στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του ΥΠΑΝ.