Προς μαθητές, Ημέρα γνωριμίας ΤΕΠΑΚ

«Με το παρόν μήνυμα, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε για την «Ημέρα Ενημέρωσης για τα

Προπτυχιακά και Μεταπτυχιακά Προγράμματα Σπουδών του ΤΕΠΑΚ» που διοργανώνεται από το Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου, την Κυριακή 3 Μαρτίου 2024 και ώρα 10:30 π.μ.-15:00, στο κτήριο του Πανεπιστημίου «Τάσος Παπαδόπουλος» στη Λεμεσό.

Παρουσιάσεων από τα Ακαδημαϊκά Τμήματα

o

Παρουσίασης από τις Διοικητικές Υπηρεσίες του Πανεπιστημίου για τη φοιτητική ζωή, τις παροχές, τη στήριξη των φοιτητών/τριών κ.α.

o

Σταθμών ενημέρωσης, για συζήτηση και επίλυση αποριών από το ακαδημαϊκό και διοικητικό προσωπικό

o

Ξενάγηση στους χώρους του Πανεπιστημίου.

Σας προωθούμε γραπτό μήνυμα  που λάβαμε από το ΤΕΠΑΚ:

Η πρόσκληση και το πρόγραμμα παρουσιάσεων επισυνάπτονται. Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στην ιστοσελίδα του

Πανεπιστημίου: https://www.cut.ac.cy/studies/admissions/open-days/openday2024/. »

Από την Επιθεώρηση Συμβουλευτικής και Επαγγελματικής Αγωγής,

Υπηρεσία Συμβουλευτικής και Επαγγελματικής Αγωγής, ΔΜΓΕ –ΥΠΑΝ